Szerelem első... varrásra Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások január 19, 2013 Nem tehetek róla, egyszerűen odavagyok ezért a legénykéért! Sürgősen varrnom kell még fiú babákat :) Link lekérése Facebook X Pinterest E-mail Más alkalmazások Megjegyzések Eta üzenete… Én is. Odavagyok. NAgyon bájos. Várjuk a tesókat. :o) Halász Csilla üzenete… nagyon édi :) és annyira emlékeztet egy mesefigurára akinek kis szőke kecskeszakálla volt ,talán cseh,nem tudom már ,de egyből az ugrott be :) Aledi üzenete… Köszönöm lányok. Eta, jönnek majd a tesók is, ígérem.Csilla, nem tudom kire gondolsz, de ha mesefigurára emlékeztet az jó, örülök neki :) Kathy üzenete… Nagyon aranyos! Igazad van, ilyet meg varrni kell! :)
Megjegyzések
Eta, jönnek majd a tesók is, ígérem.
Csilla, nem tudom kire gondolsz, de ha mesefigurára emlékeztet az jó, örülök neki :)